1594158904 2021 yılına kadar beta sürecindeyiz, alışveriş aktiftir!

Satıcılar

1- Profil bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız. Alıcılar, hakkınızda yeterli bilgiye sahip olabilmek için genellikle profil sayfalarınızı ziyaret ederler. Kişisel bilgileriniz, özellikleriniz, açıklamanız ve fotoğraflarınızın tam olması büyük önem taşır.

2- Hizmetlerinizi yayınlarken mümkün olduğunca detay eklemelisiniz. İş tanımınızı açık ve sade bir dille belirtmeniz gerekmektedir. Unutmayınız ki üyelikleriniz aynı zamanda markalarınızdır. Markalarınızı en iyi şekilde temsil etmelisiniz.

3- Yaptığınız işler için örnekler ve referanslar sunmak sizin donanımınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacaktır. Hizmet ilanlarınıza video, resim ve referans eklemek satış oranlarınıza büyük katkı sağlayacaktır.

4- Hizmet ilanlarınıza ek olarak alıcılardan gelen teklif usulü ilanları da inceleyebilirsiniz. İş tanımınıza uygun bir alıcı ilanı görürseniz iletişime geçebilir ve teklifde bulunabilirsiniz.  Alıcılara teklif de bulunmak ücretsizdir.

5- Alıcılar ile mesajlaşmak freelance ticaretler de olmazsa olmazlardandır. Uygun üslup, tutum ve davranışlar ile iletişim kurmalısınız. Müşterinin isteklerini doğru anlamalı ve ona göre hareket emelisiniz. 

6- Olumlu geri bildirimler diğer alıcılar üzerinde büyük etkiye  sahiptir. Bunun için işinizi en iyi şekilde, eksiksiz ve zamanında teslim etmeniz gerekmektedir. Olumlu yorumların aynı zamanda satıcı seviyelerinde de etkisi bulunmaktadır.

7- Satışlarınızı arttırmak ve kar oranlarınızı paylaşmak için hizmet ilanlarınızda affiliate marketing linki oluşturabilirsiniz. Affiliate marketing sisteminde dağıtılacak kar payını tamamen satıcı belirlemektedir.

8- yapanzi.com'da referans sisteminden de kazanç sağlayabilirsiniz. Kullanıcı panelinizde bulunan referans linkini istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Kayıt olan her kullanıcı başına 5 TL hesabınıza aktarılmaktadır.

9- Blog menüsünden haberler, eğitici makaleler ve duyuruları takip edebilirsiniz. Kişisel ve sektörel gelişiminiz açısından yararlı olacak bilgiler elde edebilirsiniz. Aynı zaman da forum bölümündende yorum ve paylaşımlar da bulunabilirsiniz.

10- Freelancerlar ve alıcılar bizler için büyük değere sahiptir. Herhangi bir sorun, istek ya da öneri gibi durumlar da 7/24 müşteri destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri destek ekibi 24 saat içerinde dönüş yapacaktır. 


Yapanzi.com