1594158904 2021 yılına kadar beta sürecindeyiz, alışveriş aktiftir!

Alıcılar

1- Üyeler istedikleri zaman alım-satım yapmakta özgürdür. Verimli bir alışveriş için profil bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İade vb. durumlarda  sorun yaşanmaması için gerçek bilgiler kullanılması zorunludur.

2- Aradığınız hizmeti bulmak için ilanları ya da satıcı profillerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İş tanımınıza uygun satıcı ve hizmeti seçerken sol tarafta bulunan filtreler den yararlanabilirsiniz. 

3- Satıcılar tarafından oluşturulan affiliate marketing linklerini paylaşabilir ve kar payı alabilirsiniz. Ne kadar çok satış yapılırsa okadar çok kazanç elde edersiniz. Size uygun miktarda kar payı dağıtan ilanları dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. 

4- Alım yapmadan önce detaylı bilgi almak ve ekstra bilgileri aktarmak adına satıcılar ile dilediğiniz zaman mesajlaşabilirsiniz. Mesajlaşma, verimli bir alışverişin gerçekleşmesi için büyük önem taşır.

5- Ücretini ödediğiniz bir hizmet teslim edildikten sonra düzenleme talebinde bulunabilirsiniz. Beklediğiniz gibi sonuçlanmayan ve düzenleme yapılmayan satışlar da dilediğiniz zaman iptal isteğinde bulunabilirsiniz. 

6- Sipariş teslim edildikten sonra onaylamak için 3 gün süreniz bulunmaktadır. Bu süreçte teslim edilen hizmeti detaylı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Onaylama işleminden sonra iptal ya da iade hakkınız bulunmamaktadır.

7- Yalnızca hizmeti satın alan üyeler ilanları değerlendirebilir ve yorumlar da bulunabilir. Küfür, hakaret, tehdit, küçük düşürme vb. davranışlar da bulunmadan değerlendirmenizi ve yorumlarınızı özgür bir şekilde yapabilirsiniz.

8- Blog bölümünden güncel haberleri ve gelişmeleri takipedebilirsiniz. Kişisel ve sektörel gelişiminiz için gerekli bilgilerden faydalanabilirsiniz. Forum bölümünden de sorularınızı ve bilgi paylaşımlarınızı ekleyebilirsiniz. 

9- Güvenli alışveriş sistemimiz sayesinde tüm ödemeleriniz yapanzi.com havuz hesabına aktarılır. Teslim edilen hizmetler tarafınızdan onaylanmadan ilgili satıcıya herhangi bir ücret ödenmemektedir.

10- Hesap desteği, sipariş desteği, uygunsuz yorum bildirimi, hizmet report  vb. durumlar için müşteri destek bölümünden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri destek ekibi 24 saat içerisinde geri dönüş yapmaktadır.


Yapanzi.com